Opis stanowiska:
-wykonywanie projektów branży sanitarnej z zakresu: chłodnictwa i wentylacji.
- uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów
-przygotowywanie i analiza techniczna dokumentacji

Wymagania:
- ukończone studia techniczne wyższe w zakresie instalacji chłodniczych
- znajomość oprogramowania branżowego: AutoCAD
- mile widziane: Uprawnienia budowlane do projektowania instalacji sanitarnych
- doświadczenie zawodowe – ok. 3 lata
- samodzielność,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- elastyczność i umiejętność w zakresie pracy zespołowej
- samodyscyplina
- kreatywność
- mile widziane : prawo jazdy

Oferujemy:
- w codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych i specjalistycznych (telefon, komputer wraz z oprogramowaniem)
- atrakcyjny pakiet wynagradzania
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- przyjazna atmosferę w prac-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- umowę o pracę lub inną, dogodną dla Kandydatów formę zatrudnienia