Opis stanowiska:
*projektowanie instalacji sanitarnych, obiektów kubaturowych i inwestycji liniowych,
*weryfikacja projektów,
*przygotowywanie analiz ekonomicznych prowadzonych zadań inwestycyjnych,
*wynagrodzenie adekwatne od posiadanych umiejętności,

Wymagania:
* wykształcenie wyższe techniczne,
* doświadczenie na podobnym stanowisku,
*znajomość Prawa Budowlanego,
*biegła znajomość oprogramowania branżowego,
*umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
* Możliwość pracy w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
* Pracę w sprzyjającym rozwojowi środowisku, możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
* Wygodne nowe biuro, zlokalizowane w okolicy Dworca PKP - oferta skierowana do osób z okolic Krakowa, Oświęcimia i Katowic

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV pod adres biuro@jerzysowa.pl.
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"