Opis stanowiska:
-Projektowanie instalacji HVAC dla obiektów o różnym przeznaczeniu
-Dokonywanie zmian i poprawek w projektach, usuwanie kolizji, optymalizacja rozwiązań
-Weryfikacja i optymalizacja dokumentacji, usuwanie braków w dokumentacji
-Świadczenie nadzorów autorskich oraz wizyty na budowie związane z realizacją projektów
-Kierowanie pracą asystentów
-Dokonywanie ustaleń technicznych z klientami, koordynacje międzybranżowe
-Techniczne wsparcie Działu Sprzedaży przy opracowywaniu ofert

Wymagania:
-Doświadczenie w projektowaniu instalacji HVAC dla dużych obiektów o różnym przeznaczeniu
-Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
-Komunikatywność i odpowiedzialność
-Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
-Znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie
-Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej
-Doświadczenie we współpracy z architektami oraz w koordynacji międzybranżowej
-Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
-Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Umowę o pracę na pełny etat
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pracę przy realizacji ciekawych kontraktów
-Przyjazną atmosferę pracy
-Możliwości szkoleń i rozwoju