Opis stanowiska:
• Wykonywanie i analizowanie projektów instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz ogrzewania (samodzielne),
• Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
• Zapewnienie zgodności projektów ze specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub wiedza w zakresie ww. tematu,
• Doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz ogrzewania dla inwestycji sektora przemysłowego, budynków biurowych i innych użyteczności publicznej - min. 4 lata,
• Uprawnienia do projektowania w zakresie HVAC – mile widziane,
• Biegła znajomość obsługi programów: AutoCAD, Ventpack, pakietu MS Office,
• Mile widziana znajomość programów pakietu programów Instalsystem i ArCADia TERMO
• Umiejętność pracy zespołowej,
• Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
• Dokładność, rzetelność i terminowość.

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Udział w ciekawych i dużych projektach,
• Przyjazną atmosferę i warunki pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o złożenie CV . Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/