Opis stanowiska:
Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa, ul. Jubilerska 10

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za: projektowanie instalacji sanitarnych w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, przeciwpożarowych, centralnego ogrzewania i gazowych zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym w realizowanych inwestycjach i remontach w tym:

• określenie standardów realizacji projektów w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz ich uzgadnianie i egzekwowanie;
• opracowywanie koncepcji instalacji sanitarnych (w powyższym zakresie)
• opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych instalacji sanitarnych (w powyższym zakresie)
• współpracę z projektantami branżowymi na każdym etapie procesu inwestycyjnego;
• opiniowanie dokumentacji projektowej ze specjalności sanitarnej zlecanej firmom zewnętrznym;
• kontrola prawidłowości przebiegu procesów wykonawczych
• wykonywanie przedmiarów w zakresie sanitarnym;

Wymagania:
Wymagania:
• wykształcenie wyższe – kierunek Inżynieria Środowiska;
• w przypadku stanowiska Projektant - uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności instalacji sanitarnych, mile widziane uprawnienia wykonawcze;
• znajomość obowiązującego prawa, przepisów, norm, aktualna wiedza techniczna w zakresie reprezentowanej branży;
• min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu;
• znajomość AutoCAD, MS Office, InstalSoft, Audytor OZC, Audytor CO, Audytor H2O;
• umiejętność pracy w zespole, dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu;
• dyspozycyjność i elastyczność;

Oferujemy:
Oferujemy:
• Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę
• Realizację odpowiedzialnych i interesujących zadań
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie o stabilnej pozycji na rynku
• Możliwość zdobycia uprawnień projektowych (w przypadku stanowiska Asystent)