Opis stanowiska:
Szukamy samodzielnych i doświadczonych osób do opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia, wodkan, tryskaczy dla projektów w Polsce i zagranicą.
Wykonujemy projekty biurowe, medyczne, przemysłowe, mieszkaniowe, techniczne.

www.imek.pl
Zapraszamy do współpracy.!

Wymagania:
- Umiejętność samodzielnego opracowywania dokumentacji projektowej w wymaganym zakresie
- Umiejętność pracy w zespole i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji
- Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, uprawnienia będą dodatkowym atutem, ale ważniejsze jest doświadczenie
- Znajomość programów Autocad, Ventpack, Audytor, REVIT lub inny z BIM
- Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
- Uczciwość i lojalność
- Znajomość rynku architektów i inwestorów będzie dodatkowym atutem premiowanym

Oferujemy:
- Warunki pracy powyżej stawki rynkowej
- Prace w młodym kreatywnym zespole
- Udział w ciekawych projektach w Polsce i zagranicą
- Dużą swobodę i otwartość na nowe rozwiązania
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Możliwość zrobienia uprawnień projektowych i wykonawczych pod okiem inżynierów praktyków z doświadczeniem krajowym i zagranicznym

Forma zatrudnienia
- Dowolna – umowa o prace, własna działalność preferowana
- Zadaniowy tryb pracy, a nie godzinowy, więc możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce lub zagranicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres wyłącznie na podany adres czyli rekrutacja@imek.pl.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami