265
269
226

Product Manager (BMS)

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.07.2018 00:00

Opis stanowiska

Naszym klientem jest globalny dostawca komponentów i systemów automatyki budynkowej. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów w
uzgodnieniu z Działem Handlowym.
- Odpowiedzialność za marketing w zakresie
technicznym (broszury, dokumentacja, success
story, artykuły branżowe).
- Bieżące śledzenie nowości, udział w szkoleniach
korporacyjnych dotyczących produktów i ich
funkcji, przekazywanie nowej wiedzy do działu
sprzedaży.
- Wsparcie techniczne dla partnerów biznesowych
(w zakresie programowania, konfiguracji).
- Budowanie i tworzenie wewnętrznej sieci wsparcia
w ramach organizacji (kontakty z fabrykami oraz
innymi strukturami w ramach organizacji).
- Tworzenie i aktualizacja cenników produktowych
oraz szablonów do estymacji.
- Prowadzenie aktualnych porównań z konkurencją,
tworzenie i aktualizacja mapy silnych i słabych
stron oferowanych przez firmę rozwiązań. Bieżąca
analiza poziomu cen.
- Prowadzenie analizy rynku i jego potrzeb, aktywny
udział w tworzeniu i adresowaniu potencjalnych
rozwiązań.
- Analiza i ocena trendów rynkowych, wyszukiwanie
nowych możliwości do sprzedaży rozwiązań.
- Ustalanie zasad rabatowania.
- Doradztwo techniczne dla klientów oraz
wewnętrznych sił sprzedaży.
- Prowadzenie ustaleń technicznych z fabrykami
oraz product managerami.
- Tworzenie i aktualizowanie prezentacji
produktowych.
- Prowadzenie list referencyjnych oraz success
story.
- Wsparcie inżynieryjne dla biur projektów w
zakresie doboru produktów i rozwiązań.
- Udział w pracach zespołów handlowo –
technicznych powoływanych do pracy nad
konkretnymi projektami/zapytaniami klientów.
- Upowszechnianie w ramach wewnętrznych sił
sprzedaży tzw. „Best practicies” związanych z
zastosowaniami produktów i systemów.
- Prowadzenie szkoleń dla projektantów oraz biur -
projektowych w zależności od aktualnych potrzeb.
- Przygotowywanie literatury technicznej dla Działu
(w tym tłumaczenie).
- Przekazywanie feedbacku z rynku do fabryk JCI i
globalnego PM.
- Przegląd dokumentacji technicznej, pomoc w
analizie (rozpoznanie produktów oraz propozycja
zamienników). Przygotowywanie zestawienia
produktów do oferty w szablonie.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, techniczne, w obszarze
automatyki lub pokrewne.
- Bardzo dobra znajomość rynku oraz zagadnień
produktowych/systemów w obszarze automatyki
budynkowej.
- Kilkuletnie doświadczenie związane ze wsparciem
inżynieryjnym, product managementu w obszarze
produktów/systemów automatyki budynkowej.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Firma Oferuje:

- Interesującą pracę w międzynarodowym
środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i
kulturze opartej na wartościach.
- Rozwój zawodowy i udział w ciekawych
projektach.
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Pakiet pozapłacowy: opiekę medyczną, kartę
sportową, ubezpieczenie.
- Pozytywną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres m.wappa@dth-selection.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

530270500