Opis stanowiska:
• tworzenie i wdrażanie strategii produktowej w oparciu o przeprowadzone analizy,
• określanie portfela produktowego biorąc pod przedział cenowy,
• kreowanie oraz wdrażanie działań w zakresie zarządzania portfelem produktów,
• bieżące monitorowanie rynku, wyników sprzedaży i marży,
• monitorowanie i analizowanie trendów rynkowych, preferencji klientów oraz działań konkurencji,
• prowadzenie procesów zakupowych (kontakty z dostawcami, weryfikacja produktów, negocjacje itp.).
• analiza rynku dostawców, poszukiwanie i wybór konkurencyjnych cenowo dostawców,
• składanie oraz aktualizacja zamówień,
• porównywanie ofert, przygotowywanie raportów, prezentacji, kalkulacji kosztów.

Wymagania:
• minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży technicznej,
• wykształcenie wyższe – miale widziane techniczne,
• biegła znajomość języka angielskiego,
• umiejętności zarządzania portfelem produktowym,
• bardzo dobra organizacja pracy i wysoka orientacja na cel,
• umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie,
• poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,
• wysokie zdolności analityczne,
• prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
• wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• stabilną pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w dystrybucji nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych
• doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia produktowe, sprzedażowe
• przyjazną atmosferę pracy