Opis stanowiska:
• Przeglądy okresowe maszyn i urządzeń oferowanych przez naszą firmę;
• Serwisy i rozruchy technologiczne nowych maszyn;
• Prace wysokościowe powyżej 3 m;
• Współpraca z serwisantami fabrycznymi maszyn i urządzeń;
• Specyfikowanie części zamiennych, podzespołów i urządzeń około produkcyjnych oraz narzędzi i materiałów eksploatacyjnych koniecznych do utrzymania ciągłości pracy instalacji;
• Wsparcie działu realizacji montażu i projektowego w działaniach mających na celu właściwe wykonanie konserwacji maszyn i ewentualnej ich przebudowy oraz wytworzenia wyrobu zgodnego z obowiązującą specyfikacją

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w firmie o zbliżonym profilu;
• Wykształcenie min. średnie techniczne o specjalności mechanicznej, instalacyjnej;
• Podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych, mile widziane uprawnienia SEP i SPE
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
• Samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu;
• Dokładność, sumienność, odpowiedzialność;
• Bardzo dobra organizacja pracy;
• Umiejętność logicznego (analitycznego) rozumowania i wyciągania wniosków;
• Gotowość do częstych wyjazdów;
• Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
• Pracę w młodym dynamicznym zespole;
• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji;
• Narzędzia pracy: samochód serwisowy, komputer, telefon komórkowy, wyposażenie pomiarowe i diagnostyczne