Opis stanowiska:
Prace warsztatowe przy produkcji kanałów i kształtek wentylacyjnych;
Bieżący nadzór i obsługa maszyn produkcyjnych (po przyuczeniu);
Kontrola jakości wykonywanych elementów;
Pakowanie produktów, załadunek, przygotowywanie do wysyłki;
Prace związane z działalnością firmy;

Wymagania:
Chęć samokształcenia, w tym mile widziane zainteresowania zagadnieniami technicznymi;
Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn;
Precyzja i dokładność w działaniu;
Zdolności manualne, pracowitość, uczciwość;
Zaangażowanie i motywacja do pracy;

Oferujemy:
Możliwość stabilnego rozwoju zawodowego w dynamicznej i uznanej rynkowo firmie;
Umowę o pracę i atrakcyjne warunki pracy w systemie 1 zmianowym;
Szkolenia stanowiskowe;
Wsparcie doświadczonej kadry technicznej;
Sympatyczna atmosfera zespołu pracowników;

Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt i przekazanie aplikacji (CV ze zdjęciem) wyłącznie pod następujący adres e-mail: praca@aspol.com.pl