Opis stanowiska:
Vestner to prowadzona z pasją i doskonałą znajomością tematu rodzinna firma, oferująca nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania, zasobami ludzkimi.
Na rynku niemieckim istniejemy już od ponad 150 lat. Pierwotnie nasz profil skupiał się przede wszystkim na branży budowlanej. Wraz ze zmianami zachodzącymi na rynku, firma dopasowała się do potrzeb i rozszerzyła zakres usług o dziedziny takie jak praca tymczasowa, pośrednictwo pracy czy zarzadzanie obiektami.

Poszukujemy Monterów Wentylacji
( Lüftungsmonteur)

Zapraszamy młodych wykwalifikowanych pracowników, zaczynających prace w zawodzie, także specjalistach chcących ponownie podjąć prace do Kontaktu z nami.
Skorzystaj i TY z naszego wieloletniego doświadczenia i aplikuj już dziś!
Osoby zainteresowanie uprzejmie proszę o przeslanie swojej aplikacji w języku niemieckim na adres:
H. VESTNER GmbH Dienstleistungen
Bayreuther Str. 24
91054 Erlangen
Telefon: +49 9131 8853-22
Fax: + 49 9131 207083
E-Mail: info@vestner-online.de
NEU ! www.vestner-online.de

Wymagania:
- Wyksztalcenie zawodowe w kierunkach:
monter centralnego ogrzewania, monter wentylacji
- Doświadczenie w wyżej wymienionych kierunkach
- Umiejętność samodzielnej pracy
- Łatwość w nawiązywaniu Kontaktów
- Min. srednia znajomość języka niemieckiego
- Niezawodność, rzetelność
- Dokładność wykonywania poleconych zadań
- Wlasny sammochod

Oferujemy:
- Oferty na terenie Monachium oraz także ciekawe projekty na terenie całych Niemiec w prestiżowych firmach
- Zatrudnienie na czas nieokreślony
- płacimy stawki ponad taryfowe, diety dzienne
- zapewniamy zakwaterowanie