Opis stanowiska:
Pomocnik instalatora klimatyzacji na terenie Warszawy -. Pomoc w montażach klimatyzatorów (wiedza nie wymagana).
Wnoszenie materiałów i narzędzie na teren inwestycji, wiercenie, przygotowywanie linii chłodniczych.
Udział (jako pomocnik) w przeprowadzaniu przeglądów serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych.

Wymagania:
Prawo jazdy kat. B, ogólna dobra kondycja fizyczna, ze względu na konieczność podnoszenia urządzeń o wadze około 50kg.
UCZCIWY, PRACOWITY, mile widziane doświadczenie w pracach instalacyjnych (ale nie wymagane).
Kandydat musi być zarejestrowany jako bezrobotny w Urzędzie Pracy w Warszawie

Oferujemy:
Pomocnik instalatora klimatyzacji, płatne szkolenie przez urząd 6mcy ok.1000zł miesięcznie na rękę (+niewielkie dodatki od nas) (osoba musi być zarejestrowana jako bezrobotna w Urzędzie w Warszawie) TYLKO POWAŻNE OSOBY CHCĄCE SIĘ NAUCZYĆ ZAWODU MONTERA i JEDNOCZEŚNIE ZAROBIĆ WARSZAWA t.797-313-673.
Możliwość poznania zagadnień montażu klimatyzacji, rozwój zawodowy. Przyjazne środowisko pracy.