Opis stanowiska:
PRACA NA TERENIE SŁOWACJI!

W związku z rozwojem projektu rozbudowy elektrowni atomowej Mochovce na Słowacji, firma Braven poszukuje pracownika na stanowisko Planisty.
Zakres obowiązków:
- opracowywanie harmonogramów budowy
- weryfikacja i aktualizacja istniejących harmonogramów i zestawień
- przygotowywanie raportów postępów prac, analiza realizacji planu
- udział w naradach oraz spotkaniach koordynacyjnych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- min. 2 lata doświadczenia w planowaniu- mile widziane 5 lat doświadczenia w planowaniu projektów budowlanych
- bardzo dobre umiejętności planowania
- dobra znajomość języka angielskiego (opcjonalnie słowackiego)
- znajomość procesu budowlanego
- umiejętności interpersonalne, komunikatywność
- silna motywacja do pracy i nastawienie na osiągnięcie celu

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie na terenie Słowacji
- praca w międzynarodowym projekcie
- ciekawe wyzwania oraz możliwości rozwoju
- niezbędne narzędzia pracy