Opis stanowiska:
Firma EVOTHERM specjalizująca się w kompleksowym wykonywaniu prac w pełnym zakresie instalacji sanitarnych w obiektach o różnym przeznaczeniu poszukuje osób do działu ofertowego, szukamy kandydatów którzy chcą nauczyć się profesjonalnego ofertowania/kosztorysowania lub rozwijać już zdobyte doświadczenie w tym zakresie.

• Tworzenie kosztorysów i wycen montażu z zakresu instalacji HVAC oraz instalacji sanitarnych
• Przygotowywanie ofert przetargowych
• Opracowywanie kalkulacji robót sanitarnych
• Współpraca w ramach działu ofertowania oraz z pionem realizacji
• Pozyskiwanie oraz analiza ofert uzyskanych od podwykonawców oraz udział w negocjacjach cenowych
• Tworzenie dodatkowych kosztorysów w ramach realizowanych inwestycji
• Współpraca podczas tworzenia ofert technicznych i handlowych nowych projektów
• Wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska
• Mile widziane doświadczanie w ofertowaniu
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera programu AutoCAD, Pakiet MS Office
• Zdolność czytania dokumentacji projektowych
• Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole
• Sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków
• Chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji

Oferujemy:
• Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
• Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

CV proszę przesyłać na email: patryk.michalek@evotherm.pl