265
269
226

MONTER WENTYLACJI - NIEMCY

Yabimo

Ważna do: 11.11.2018 00:00

Opis stanowiska

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

Na potrzeby realizacji projektu poszukujemy osób na stanowisko:
MONTER WENTYLACJI

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku montera wentylacji,
• znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy),
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• własne narzędzia,

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• transport i zakwaterowanie,
• możliwość pracy w nadgodzinach,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy ,
• opiekę koordynatora podczas trwania projektu,
• możliwość regularnych zjazdów do Polski (praca w systemie rotacyjnym),

(+48) 14 636 00 59