226
269

Monter wentylacji na statku (praca w Holandii)

Maintec Sp. z o.o

Opole, Opolskie

Ważna do: 02.06.2016 00:00

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży offshore, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Monter wentylacji na statku (Holandia)

Praca polega na montażu rur do wentylacji na statku. Praca z rurami SPIRO, ponadto również gięcie i montaż innych rur stalowych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania):
gdansk@maintec.net lub opole@maintec.net

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Certyfikat KRAZ nr 275

Wymagania

Wymagania:
• min. 5 lat doświadczenia przy montażu instalacji wentylacyjnej na statku (wiercenie, gięcie, szlifowanie etc.)
• doświadczenie z montażem rur SPIRO
• min. 2-letnie doświadczenie w pracy na statku/stoczni
• komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny!)
• certyfikat VCA- wymóg konieczny
• umiejętność czytania rysunków technicznych i izometrycznych
• własne auto- wymóg konieczny

Oferujemy

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
• wynagrodzenie 420 euro netto/tydzień
• minimum 40 godz. pracy tygodniowo
• pracę w systemie 6 tygodniowym
• zakwaterowanie bezpłatne

774539384