Opis stanowiska:
Firma INSTAL-MIOD Technika Grzewcza i Sanitarna Miodek Andrzej,
działająca na rynku od 20 lat.
Poszukuję pracownika na stanowisku : Monter systemów wentylacji.
Praca na terenie całego kraju.

Obecnie budowa Kraków i Warszawa

Siedziba Firmy znajduję się w Świątniki Górne ( 15km od Krakowa )

Obecnie pracownicy z Krakowa,
Praca na terenie Krakowa i Warszawy.
Pracownicy w firmie do lat 40.

Wymagania;
- doświadczenie w branży
- umiejętność kierowania zespołem.
- Umiejętność czytania rysunku technicznego.
- samodzielność
- dyspozycyjność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach

Oferujemy;
- Pracę w firmie działającej na rynku od wielu lat
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- Bardzo dobre warunki mieszkalne , (wynajmujemy nowe mieszkania)
- posiłki w pracy.

Najlepiej zatrudnimy zgrane ekipy

Kontakt telefoniczny lub e-mail:
605-254-500
693-540-611

www.instal-miod.pl