265
226
269

Monter wentylacji

PMP Technika Klimatyzacyjna Sp. z o. o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.05.2018 00:00

Opis stanowiska

Monter instalacji i urządzeń wentylacji mechanicznej

Wymagania

- umiejętności w instalowaniu urządzeń i instalacji wentylacyjnych,
- umiejętność pracy w zespole,
- niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
- prawo jazdy kat. B
- zdolność do pracy powyżej 3 metrów.
- manualne umiejętności warsztatowe i instalacyjne,
- umiejętność obsługi elektronarzędzi,
- znajomość zagadnień związanych z wentylacją mechaniczną,
- umiejętność czytania projektów,

Oferujemy

- stałą i stabilną pracę w zgranym zespole.
- umowę o pracę na pełny etat,
- szkolenia przygotowujące do wykonania obowiązków i podnoszące kwalifikacje,
- niezbędne narzędzia do wykonania powierzonych zadań.
- atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

22 810 88 85