Opis stanowiska:
W naszej Firmie stwarzamy warunki rozwoju zawodowego zarówno dla absolwentów wyższych uczelni rozpoczynających swoją karierę zawodową, jak również dla osób mających doświadczenie w pracy.

Tworzymy jeden zespół wierząc, że sukces Firmy opiera się na naszym zaangażowaniu i wspólnej pracy.
Dziś FRAPOL to ponad 400 zatrudnionych osób! Każda z nich jest inna, każda daje Firmie część siebie, razem tworzą markę, doświadczenie, profesjonalizm i atmosferę. Dzięki nim Firma osiągnęła stabilną pozycję na rynku i wciąż może się rozwijać.

Jeśli więc,
- nie boisz się wyzwań,
- chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- radzisz sobie z wielozadaniowością,
- dążysz do ciągłego doskonalenia swojej pracy,
- nie lubisz się nudzić,

Podejmij wyzwanie, APLIKUJ!

Wymagania:
Nasze wymagania:

- doświadczenie w pracach monterskich,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- wysoka jakość, czystość i i estetyka wykonania pracy,
- dyspozycyjność,
- uczciwość, rzetelność, zaangażowanie,

Mile widziane:

- umiejętność profilowania kanałów i kształtek,
- wiedza teoretyczna nt. urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Oferujemy:
- pomoc w przekwalifikowaniu i szkolenie,
- aktywne wdrożenie w firmie,
- jasne reguły zatrudnienia i wynagrodzenia,
- pracę w młodym zespole,
- poznanie nowych, energicznych ludzi.