Opis stanowiska:
Agencja Pracy Duijndam International Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1 poszukuje dla swojego klienta holenderskiego osób do pracy w charakterze:

MONTER (SERWISANT) INSTALACJI CHŁODNICZYCH I KLIMATYZACJI

Miejsce pracy: Holandia
Wynagrodzenie: od 7-8 tys. zł / m-c (do negocjacji)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż, serwis oraz naprawy urządzeń i instalacji chłodniczych w budynkach przemysłowych w prowincji Zuid-Holland.

Jesteś zainteresowany/a pracą na powyższym stanowisku?
Dołącz do nas przesyłając swoją aplikację!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na mail: biuro@duijndaminternational.pl.

Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska pracy w temacie wiadomości.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wymagania:
• doświadczenie przy montażu, serwisie oraz naprawach urządzeń i instalacji chłodniczych – min. 6 miesięcy,
• znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – co najmniej w stopniu dobrym,
• zdolność do pracy na wysokościach,
• dyspozycyjność na dłuższy okres,
• prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie,
• możliwość stałej pracy po wykazaniu się,
• pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
• cotygodniowe rozliczenia godzin pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
• pomoc w organizacji wyjazdu,
• wsparcie polskich koordynatorów.