Opis stanowiska:
Tworzymy jeden zespół wierząc, że sukces Firmy opiera się na naszym zaangażowaniu i wspólnej pracy.
Dziś FRAPOL to ponad 400 zatrudnionych osób! Każda z nich jest inna, każda daje Firmie część siebie, razem tworzą markę, doświadczenie, profesjonalizm i atmosferę. Dzięki nim Firma osiągnęła stabilną pozycję na rynku i wciąż może się rozwijać.

Jeśli więc,

- nie boisz się wyzwań,
- chcesz pracować w krajach Unii Europejskiej,
- radzisz sobie z wielozadaniowością,
- podążasz za szybkim tempem zmian,
- dążysz do ciągłego doskonalenia swojej pracy,

Podejmij wyzwanie, APLIKUJ

Wymagania:
Nasze wymagania:

- znajomość rysunku budowlano - instalacyjnego,
- umiejętność montażu instalacji zgodnie ze sztuką wentylacyjną,
- umiejętność domierzania kształtek i wykonywania ich szkiców do produkcji,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność, sumienność, punktualność, zaangażowanie,
-referencje i udokumentowany staż pracy,
- mile widziana umiejętność wykonania kształtek na budowie,
- minimum 1 miesięczny okres ubezpieczenia, umożliwiający przygotowanie dokumentu A1,

Oferujemy:
Na stanowisku monter instalacji wentylacyjnych (Belgia i Francja) oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku,
- atrakcyjne, adekwatne do umiejętności i wydajności wynagrodzenie za pracę, zgodne z obowiązującymi przepisami,
- dobre warunki zakwaterowania,
- możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji
- dodatek za znajomość języka angielskiego lub francuskiego, w stopniu umożliwiającym kontakt z klientem.