Opis stanowiska:
• realizowane powierzonych zadań w obszarze marketingu spółki,
• projektowanie kompozycji graficznych: promocje, reklamy, banery,
• przygotowanie materiałów prasowych (zestawienia produktowe, reklamy),
• planowanie i realizowanie działań promocyjno-reklamowych,
• opracowywanie materiałów reklamowych oraz informacyjnych DTP (katalogi techniczne, cenniki, broszury),
• wprowadzanie nowych produktów do oferty sprzedażowej firmy,
• organizacja seminariów i szkoleń dla Klientów i Partnerów,
• analiza rynku i konkurencji,
• współpraca, realizacja oraz koordynacja prac z portalami i czasopismami branżowymi,
• aktualizacja stron internetowych za pomocą systemu CMS,
• praca w siedzibie firmy w Wieruchowie koło Warszawy

Wymagania:
• znajomość podstawowych programów graficznych (Adobe InDesign, Adobe Photoshop),
• pasja i kreatywność w zakresie tworzenia nowoczesnych wzorów,
• umiejętność projektowania graficznego,
• bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, PowerPoint, Word),
• min. rok doświadczenia w dziale marketingu międzynarodowej firmy lub po stronie agencji pracującej dla takiej firmy,
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność, rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły, komunikatywność,
• prawo jazdy kat. B. będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• umowę o pracę na pełen etat,
• przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
• zapewniamy niezbędne do wykonywania zadań narzędzia pracy,
• dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta multisport),
• możliwość rozwoju, szkolenia,
• atrakcyjny system wynagrodzeń.