265
226
269

Młodszy specjalista ds. bibliotek Revit

ParaForma

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 01.08.2018 00:00

Opis stanowiska

O firmie:
ParaForma to firma specjalizująca się w tworzeniu bibliotek urządzeń i systemów instalacyjnych z zakresu branży sanitarnej do programów komputerowego wspomagania projektowania. Współpracuje z licznymi, renomowanymi producentami branży instalacyjnej w Polsce.

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie baz danych źródłowych (PDF, Excel, Autocad) na potrzeby projektowania;
- Projektowanie geometrii bibliotek Revit;
- Opracowywanie dokumentacji bibliotek;
- Współpraca z techniczną kadrą klienta w ramach realizowanych projektów.

Wymagania

- Podstawowa wiedza branżowa (absolwent/student ostatniego roku kierunku technicznego, preferowany kierunek: Inżynieria Środowiska);
- Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office;
- Podstawowa znajomość AutoCAD;
- Umiejętności analityczne;
- Dobra organizacja pracy;
- Pozytywne usposobienie.

Dodatkowym atutem będzie:
- Doświadczenie w branży wentylacyjnej;
- Podstawowa znajomość programu Revit;
- Zaawansowana znajomość Excela/ znajomość VBA.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznym środowisku;
- Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy o projektowaniu w programie Revit;
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych powyższym stanowiskiem prosimy o przesyłanie CV na adres praca@paraforma.pl z nazwą stanowiska w tytule. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez ParaForma, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. ( z późn. zm.) o Ochronie Danych Osobowych”.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Bartosz Pawłowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą ParaForma Bartosz Pawłowski, z siedzibą przy ul Branickiego 9/90 w Warszawie (02-972 Warszawa), NIP 8441867554. Dane zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, jak również w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od momentu ich przekazania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

600247677