Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowa spółka specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. W związku z rozwojem spółki poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Młodszy Monter Instalacji Chłodniczych
(miejsce pracy: Bydgoszcz/Cała Polska)

Zakres obowiązków:
- Montaż instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych.
- Wsparcie w robotach związanych ze spawaniem i obróbką stali.

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w serwisie lub montażu instalacji HVACR.
- Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych w ramach całej Polski.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w pełnym wymiarze godzin (delegacje i nadgodziny dodatkowo płatne).
- Wszelkie narzędzia pracy.
- Pracę w doświadczonym zespole specjalistów z branży chłodnictwa i klimatyzacji.
- Udział w ciekawych projektach technicznych.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: rekrutacja@dth-selection.pl z dopiskiem "Młodszy Monter"