Opis stanowiska:
Naszym klientem jest wiodący dostawca komponentów chłodniczych w Polsce. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Manager Rynku Chłodnictwa
(region: woj. Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie)

Zakres obowiązków:
- Systematyczne kontakty z klientami (głównie instalatorzy branżowi) w zakresie sprzedaży komponentów chłodniczych.
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych, długofalowych relacji biznesowych.
- Doradztwo techniczne.
- Realizacja zakładanych planów sprzedaży.
- Kreowanie polityki sprzedaży w podległym regionie.
- Gromadzenie i analizowanie danych dotyczących podległego rynku.
- Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, w obszarze inżynierii środowiska lub pokrewne.
- Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży klimatyzacyjnej lub chłodniczej.
- Prawo jazdy kat. B.
- Systematyczność, odpowiedzialność.
- Łatwość nawiązywania, budowania oraz rozwijania kontaktów z klientami.
- Znajomość branży chłodniczej będzie atutem.
- Samodzielność.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie oraz przejrzysty system wynagradzania.
- Wszelkie narzędzia pracy (łącznie z samochodem).
- Pełną wyzwań pracę u jednego z liderów rynku.

CV prosimy przesyłać na adres s.szulc@dth-selection.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.