274
269
226

Manager ds. projektów inwestycyjnych (HVACR)

WIENKRA

Trójmiasto, Pomorskie

Ważna do: 06.12.2018 00:00

Opis stanowiska

• Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży,
• Pozyskiwanie klientów instytucjonalnych (inwestor, developer, generalny wykonawca, firmy instalacyjne),
• Monitoring inwestycji budowlanych w regionie pod kątem systemów HVACR ,
• Udział w przetargach – przygotowanie dokumentacji technicznej,
• Doradztwo techniczne i przygotowanie ofert techniczno – handlowych,
• Negocjowanie warunków współpracy/dostaw z inwestorem/ firmą wykonawczą,
• Współpraca ze wszystkimi uczestnikami danego projektu/inwestycji,
• Pełna odpowiedzialność za realizowane projekty – od momentu zlokalizowania do podpisania kontraktu z inwestorem/firmą wykonawczą włącznie,
• Współpraca z działami firmy w celu maksymalizacji zadowolenia Klienta,
• Docelowo zarządzanie regionalnym biurem handlowym.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe preferowane techniczne,
• Minimum 5 – letnie doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B w firmie z branży HVAC,
• Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu i koordynacji działań sprzedażowych,
• Samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
• Odpowiedzialność oraz nastawienie na osiąganie założonych celów,
• Umiejętności negocjacyjne,
• Kreatywność oraz inicjatywa w rozwoju biznesu,
• Sprawne posługiwanie się pakietem biurowym klasy MS Office,
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia z systemem premiowym – uzależnione od realizacji celów,
• Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
• Dostęp do najnowszych produktów HVAC,
• Elastyczny czas pracy.

Zgłoszenia wraz z aktualnym CV prosimy przesyłać na adres praca@wienkra.pl.

+48.12.4285500