274
269
226

Manager ds. Inwestycji (VRF)

THERMOSILESIA

Poznań, Wielkopolskie

Ważna do: 09.02.2018 00:00

Opis stanowiska

• inicjowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami z branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej (firmy wykonawcze HVAC, biura projektowe, generalni wykonawcy),
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz rozwój znajomości oferowanych produktów,
• monitorowanie rynku inwestycji na podległym terenie,
• realizacja założonej polityki sprzedażowej firmy,
• przygotowywanie ofert handlowych,
• prowadzenie negocjacji handlowych,
• budowanie trwałych relacji z klientem.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane z obszaru klimatyzacja/wentylacja/ogrzewanie),
• doświadczenie w pozyskiwaniu klientów (instytucjonalnych i biznesowych),
• min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w branży HVAC,
• silna motywacja i zorientowanie na wyniki pracy,
• zdolności handlowych i negocjacyjnych,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• biegła znajomość obsługi komputera (MS Office),
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość firm instalacyjnych i projektowych branżowych HVAC.

Oferujemy

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC,
• możliwość rozwoju zawodowego.

+48 32 285 57 11