Opis stanowiska:
• Tworzenie modelu 3D na podstawie szkiców i rysunków dostarczanych przez projektantów,
• Modelowanie informacji o budynku (BIM), konwersja rysunków technicznych (2D) oraz opisu technicznego na model 3D,

Wymagania:
• Biegła obsługa oprogramowania: Revit (minimum 1-2lata pracy z programem), Navisworks (mile widziane referencje bądź certyfikaty ukończonych szkoleń).
• Znajomość standardów BIM
• Podstawowa wiedza z branży: architektura, konstrukcje, instalacje sanitarne i elektryczne,
• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub na stanowisku projektanta lub asystenta projektanta.
• Znajomość środowiska Windows (Outlook, Excel), AutoCad,
• Doskonała organizacja pracy i skuteczność w działaniu
• Wykształcenie kierunkowe – budownictwo, architektura, instalacje sanitarne
• Znajomość języka angielskiego zaawansowany

Oferujemy:
• Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania;
• Pracę przy ciekawych projektach;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Stabilność zatrudnienia z umową o pracę;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
• Miłą atmosferę pracy.