274
269
226

Kosztorysant-Specjalista ds.Wentylacji i klimatyzacji

Eceplus

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 05.03.2018 00:00

Opis stanowiska

Sporządzanie kosztorysów i ofert handlowych w zakresie wentylacji i klimatyzacji.
Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z producentami i dostawcami.
Wsparcie przy realizacji zamówień i obsłudze inwestycji.
Tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie techniczne (klimatyzacja, wentylacja, ciepłownictwo).
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HVAC.
Bardzo dobra znajomość materiałów z zakresu systemów wentylacji i klimatyzacji.
Umiejętność czytania projektów budowlanych, projektów instalacji.
Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.
Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.
Znajomość środowiska MS Office oraz AutoCad.

Oferujemy

-Możliwość rozwoju zawodowego
-Dużą samodzielność
-Pracę w bardzo dobrej atmosferze
-Zatrudnienie na pełny etat
-Umowę na czas nieokreślony

507237637