Opis stanowiska:
Wraz z dynamicznym rozwojem EUROKLIMAT, firma projektowo-wykonawcza z branży HVAC będąca generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych o zasięgu ogólnopolskim poszukuje kandydatów do oddziału w Warszawie

Kosztorysant robót instalacyjnych

• Sporządzanie ofert w zakresie instalacji sanitarnych,
• Analiza zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej w zakresie instalacji sanitarnych,
• Przygotowanie przedmiarów oraz kosztorysów ofertowych instalacji sanitarnych i mechanicznych,
• Kalkulacje cenowe, prowadzenie zapytań ofertowych, zbieranie ofert, współpraca z producentami i dostawcami,
• Ścisła współpraca z działami realizacji, działem technicznym w centrali firmy.

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe techniczne (Inżynieria Środowiska lub pokrewne)
• Znajomość branży,
• Znajomość obsługi programów: Norma, AutoCAD, Ms Office,
• Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
• Poszukiwanie rozwiązań alternatywnych dla optymalizacji cenowej,
• Umiejętność terminowego prowadzenia zadań,
• Min. roczne doświadczenie w firmie wykonawczej w sporządzaniu kosztorysów/ wycen robót instalacyjnych w zakresie instalacji wewnętrznych (wentylacja, klimatyzacja, woda lodowa , c.o. , c.t, wod.-kan.).

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów branży,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach,
• Elastyczny czas pracy,
• Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie aplikacji na adres praca@euroklimat.pl
podając w temacie nazwę stanowiska i miasto Warszawa