Opis stanowiska:
• Tworzenie kosztorysów i wycen montażu instalacji sanitarnych (głównie HVAC)
• Tworzenie dodatkowych kosztorysów w ramach realizowanych inwestycji
• Współpraca podczas tworzenia ofert technicznych i handlowych nowych projektów
• Wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem
• Podnoszenie kultury technicznej

Wymagania:
• Doświadczenie w kosztorysowaniu – minimum 2 lata
• Doświadczenie w branży instalacji sanitarnych – minimum 3 lata
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera programu AutoCAD i Ventpack
• Bardzo dobra znajomość programów do kosztorysowania, minimum Zuzia
• Bardzo dobra znajomość czytania dokumentacji projektowych

Oferujemy:
• Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu
• Udział w prestiżowych kontraktach na terenie całej Polski
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Świadczenia pozapłacowe
• Możliwość odbycia praktyki wymaganej do uprawnień budowlanych w specjalności instalacji sanitarnych bez ograniczeń (projektowanie i kierowanie robotami budowlanymi)