Opis stanowiska:
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

- Sporządzanie ofert oraz rozliczenia usług
przeglądów i napraw serwisowanych urządzeń
klimatyzacyjnych i wentylacyjnych;

- Wykonywanie kosztorysów w programie
kosztorysowym;

- Przygotowanie opinii i ekspertyz technicznych;

- Wykonywanie dokumentacji powykonawczych;

- Obsługa baz informatycznych: realizacja i
rozliczenia robót.

Wymagania:
- Minimum 2 letnie doświadczenia na podobnym
stanowisku;

- Wykształcenie wyższe - inżynier;

Prawo jazdy kat B;

- Uprawnienia SEP;

- Zdolności organizacyjne, analityczne,
komunikatywność.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o
pracę;

- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz
podnoszenia kwalifikacji;

- Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość
skorzystania z pakietu benefitów.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie cv na adres mailowy: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl wraz z treścią klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).