Opis stanowiska:
Kosztorysant:
Firma Profiklima specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu klimatyzacji i wentylacji dla firm. Od lat doradzamy Klientom, którzy posiadają zarówno małe, jak i wielkopowierzchniowe biura w kwestii wyboru systemów klimatyzacji typu split i multi split.

Poszukujemy osoby na stanowisko kosztorysanta instalacji sanitarnych.

Zakres obowiązków:
- Opracowanie kosztorysów na roboty sanitarne (klimatyzacja, wentylacja),
- Sporządzanie przedmiaru robót w oparciu o dokumentacje projektowe, PFU (Program Funkcjonalno-Użytkowy),
- Sporządzanie zapytań ofertowych,
- Analizowanie złożonych ofert,
- Analizowanie dokumentów przetargowych pod względem merytorycznym,
- Analizowanie ofert konkurencji,
- Przeprowadzanie wizji lokalnych.

Wymagania:
- Doświadczenie w kosztorysowaniu robót sanitarnych, minimum 1 rok,
- Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji przetargowej,
- Znajomość procesu budowlanego,
- Umiejętność obsługi komputera,
- Dobra znajomość programów: Norma (Norma Pro), programy z pakietu Office
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Umowa o pracę.
Pełną wyzwań pracę w młodym i bardzo dynamicznym zespole.
Stabilne zatrudnienie. Firma działa od 2004 roku.
Dobrą atmosferę w pracy.
Niezbędne narzędzia do osiągania sukcesów.