Opis stanowiska:
Zadania/Odpowiedzialność:

Opracowywanie kosztorysów z zakresu instalacji HVAC oraz wod-kan
Przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych
Kontakt z producentami i dostawcami materiałów, prowadzenie negocjacji cenowych
Analiza (cenowa i techniczna) ofert dostawców i podwykonawców

Wymagania:

Oferujemy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emailowy wraz z numerem referencyjnym oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.
legowicz@lebo-hr.pl

dodatkowe informacje: Adriana Legowicz
telefon: 508 070 166
LEBO recruitment - łowcy doskonali
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287/1a

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".