265
226
269

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Studio Klima

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.05.2018 00:00

Opis stanowiska

Studio Klima Sp. z o.o to polska spółka, oferująca kompleksowe usługi projektowe i consultingowe w zakresie instalacji sanitarnych, elektrycznych i niskoprądowych.
W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH
Oferta nr: CV 2018/4/S

Zakres obowiązków:
Opracowywanie dokumentacji projektowej dla zadań inwestycyjnych (projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze i dokumentacje powykonawcze; programy funkcjonalno-użytkowe, specyfikacje techniczne i inne wymagane) realizowanych przez Studio Klima w zakresie poniższych instalacji sanitarnych:
• Instalacja wentylacji mechanicznej i klimatyzacji
• Instalacja wentylacji pożarowej i oddymiania
• Instalacje rurowe, ctwl ze źródłami ciepła i chłodu
• Opis, obliczenia techniczne, specyfikacje

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu Instalacji Sanitarnych
• Kreatywność, duża wyobraźnia i zdolność analitycznego myślenia
• Znajomość rynku, norm branżowych i aktualnych WT
• Dobra znajomość oprogramowania CAD, Ventpack, pakietu Audytor oraz MS Office
• Zaangażowanie, samodzielność, współpraca w zespole

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia projektowego i rozwoju zawodowego podczas realizacji kontraktów prowadzonych przez firmę
• Ciągłe wyzwania i brak jednostajności wykonywanej pracy
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość nauki projektowania w środowisku BIM (Revit MEP)

lokalizacja: Warszawa, ul. Ostrobramska 101a

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
biuro@studioklima.pl

224855858