Opis stanowiska:
Tworzymy jeden zespół wierząc, że sukces Firmy opiera się na naszym zaangażowaniu i wspólnej pracy.
Dziś FRAPOL to ponad 400 zatrudnionych osób! Każda z nich jest inna, każda daje Firmie część siebie, razem tworzą markę, doświadczenie, profesjonalizm i atmosferę. Dzięki nim Firma osiągnęła stabilną pozycję na rynku i wciąż może się rozwijać.

Jeśli więc,

- masz zdolności kierownicze,
- chcesz pracować w krajach Unii Europejskiej,
- radzisz sobie z wielozadaniowością,
- podążasz za szybkim tempem zmian,
- nie boisz się wyzwań,

Podejmij wyzwanie, APLIKUJ!

Wymagania:
Nasze wymagania:

- dobra znajomość branży wentylacyjnej,
- umiejętność zarządzania zespołem monterów,
- koordynacja dostaw i prac montażowych z terminarzem,
- doświadczenie w kierowaniu pracami montażowymi instalacji wentylacyjnej,
- umiejętność motywowania podległego zespołu pracowników,
- dyspozycyjność, sumienność, punktualność, zaangażowanie,
- referencje i udokumentowany staż pracy,
- minimum 1 miesięczny okres ubezpieczenia, umożliwiający przygotowanie dokumentu A1.

Oferujemy:
Na stanowisku koordynator prac montażowych/Brygadzista (Belgia i Francja) oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku,
- atrakcyjne wynagrodzenie za pracę, zgodne z obowiązującymi przepisami,
- dobre warunki zakwaterowania,
- dodatkowe premie za osiąganie korzystnych wyników na prowadzonych budowach,
- możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji
- dodatek za znajomość języka angielskiego lub francuskiego, w stopniu umożliwiającym kontakt z klientem,