Opis stanowiska:
Koordynacja działań zespołu szkoleń dla dwóch marek
Planowanie działań szkoleniowych
Kontrola przebiegu procesów szkoleniowych
Analiza poziomu przeszkolenia i certyfikacji
Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
Wdrażanie rozwiązań wspomagających procesy szkoleniowe
Tworzenie programów szkoleń sprzedażowych, produktowych i rozwojowych dla partnerów biznesowych
Ścisła współpraca z zespołem produktowym i komunikacji w zakresie wsparcia szkoleniowego i rozwojowego
Realizacja wybranych szkoleń
Współpraca z centralą firmy w zakresie rozwoju i wdrażania szkoleń produktowych

Wymagania:
Doświadczenie w zakresie szkoleń oraz znajomość procesów szkoleniowych
Prowadzenie szkoleń i budowanie programów szkoleniowych
Znajomość branży grzewczej i klimatyzacyjnej
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe
Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
Kreatywność i inicjatywa
Umiejętność podejmowania decyzji
Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
Ciekawą pracę w dziale marketingu z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego
Możliwość uczestnictwa w realizowanych przez Grupę projektach z różnych obszarów
Bardzo dobrą atmosferę pracy
Pracę w innowacyjnej i stabilnej międzynarodowej korporacji
Przyjazne środowisko pracy
Dodatkowe benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, fundusz socjalny, dofianansowanie do wczasów

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska na adres:
miw46apz@hrk.pl