Opis stanowiska:
- koordynacja i nadzór nad poprawnością produkcji układów elektronicznych
- wsparcie działu produkcji i serwisu
- naprawa i diagnostyka produkowanych urządzeń
- wspomaganie montażu i uruchomienia produkowanych urządzeń
- prowadzenie raportu serwisowego dla działu handlowego

Wymagania:
- znajomość zagadnień z zakresu elektroniki,
- minimum średnie wykształcenie kierunkowe lub pochodne
- minimum 3 letnie doświadczenie w montażu i uruchamianiu układów elektronicznych,
- obsługa komputera, znajomość pakietu MS-OFFICE
- znajomość budowy układów elektronicznych w stopniu minimum średnio zaawansowanym
- znajomość podstawowych technik lutowania i montażu elementów elektronicznych
- znajomość technologii montażu elektronicznego, umiejętność obsługi wydmuchu gorącego powietrza
- umiejętność pomiaru wielkości elektrycznych za pomocą multimetra
- umiejętność obsługi oscyloskopu
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę w przyjaznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów