Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

Działania telemarketingowe dotyczące identyfikacji potencjalnych Klientów oraz krótkiej prezentacji produktów (nie jest to sprzedaż, ani umawianie spotkań).
Telefoniczna prezentacja produktów (specjalistyczne, przemysłowe urządzenia chłodniczo-zamrażalnicze).
Udzielanie informacji technicznych i handlowych.
Aktualizację i rozbudowa bazy danych Klientów.
Aktywne wyszukiwanie potencjalnych odbiorców na oferowane produkty.
Dbanie o dobre relacje z Klientami.
Cotygodniowe raportowanie swoich działań.
Przygotowywanie korespondencji reklamowej do wysyłki.

Wymagania:
Umiejętność komunikowania się przez telefon, miły głos i nienaganna dykcja.
Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów.
Entuzjazm i zaangażowanie.
Umiejętność badania oraz rozpoznawania potrzeb Klienta.
Umiejętność analizowania informacji.
Znajomość pakietu MS Office.
Umiejętność pracy w zespole.
Wykształcenie niepełne wyższe /student/.
Silna motywacja do pracy oraz umiejętności interpersonalne i administracyjne.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie, najchętniej w firmie działającej w środowisku B2B.
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia - Umowa o pracę.
Komfortowe miejsce pracy.
Pełny wymiar czasu pracy lub 1/2 etatu lub 3/4 etatu.
Pracę od poniedziałku do piątku 8.00-16.00 lub 8.30-16.30.
Atrakcyjny system wynagrodzeń (stałe wynagrodzenie + prowizje).
Przyjazną atmosferę w pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na krozek@dawsonrentals.pl

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej
www.dawsonrentals.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć nr. referencyjny i oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."