Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, firmy importującej i sprzedającej urządzenia klimatyzacyjne renomowanych producentów, poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK ZESPOŁU HANDLOWCÓW

Obszar działania:zachodnia część Polski

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych na podległym terenie (zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie),
Pozyskiwanie nowych partnerów i dystrybutorów - działania sprzedażowe,
Obsługa dystrybutorów, inwestorów i punktów sprzedaży pod kątem handlowym i technicznym,
Obsługa biur projektowych oraz doradztwo w zakresie doboru urządzeń,
Organizacja i prowadzenie prezentacji i szkoleń dla biur projektowych i dystrybutorów w zakresie, potrzebnej wiedzy o produkcie,
Zarządzanie biurem we Wrocławiu oraz zespołem 7 handlowców.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe, np. inżynieria środowiska,
3 letnie doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
Praktyczna wiedza z takich dziedzin jak klimatyzacja i ogrzewnictwo,
Bardzo dobra znajomość branży klimatyzacyjnej,
Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
Wysokie umiejętności komunikacyjne i handlowe,
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem- umiejętności przywódcze,
Prawo jazdy kat. „B”,
Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący program prowizyjny,
Niezbędne narzędzie pracy: samochód, laptop, telefon,
Możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach,
Pracę w ambitnym, zgranym zespole.