Opis stanowiska:
zarządzanie działem sprzedaży i odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych na terenie kraju,
udział w tworzeniu i realizowaniu strategii sprzedaży,
pozyskiwanie nowych klientów kluczowych,
kontrola i monitoring bieżącej sprzedaży,
prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
realizacja zamówień od klientów,
analiza zyskowności transakcji handlowych,
monitorowanie terminowego spływu należności,
sporządzanie niezbędnych analiz i zestawień,
reprezentowanie firmy podczas spotkań z kontrahentami,
koordynacja działań komórki handlowej i produkcyjnej.

Wymagania:
minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym, managerskim stanowisku związanym ze sprzedażą,
wykształcenie wyższe preferowane handlowe lub ekonomiczne,
znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
prawo jazdy kat. B,
gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
dobra znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim Excel,
kompetencje menedżerskie - organizacja pracy podległych pracowników,
zorientowanie na klienta, umiejętności negocjacyjne i dobra organizacja pracy własnej,
doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i prezentacyjne

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej,
możliwość rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych).

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny, z zaznaczeniem stanowiska na jakie jest składana aplikacja, na adres: rekrutacja@centrumklima.pl lub fax: (22) 250-50-13

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.