Opis stanowiska:
Kierownik Serwisu odpowiedzialny będzie m.in. za:
– zarządzanie podległym zespołem serwisowym
– wsparcie techniczne
– opracowywanie planów przeglądów serwisowych i nadzór nad ich realizacją
– prowadzenie dokumentacji i przygotowywanie raportów
– dbanie o jakość i terminowość świadczonych usług
– przygotowywanie i uaktualnienie ofert serwisowych
– aktywne poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z dostawcami komponentów
– prowadzenie aktywnych działań w zakresie sprzedaży usług serwisowych i części zamiennych

Wymagania:
– wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym)
– doświadczenie w zarządzaniu zespołem podległych pracowników
– umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
– umiejętność pracy pod presją czasu
– łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, komunikatywność
– duża samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
– prawo jazdy kat. B
– gotowość do wyjazdów służbowych
– dodatkowym atutem będzie znajomość branży sanitarnej (technologie wodne, wentylacja, systemy sterowania)

Oferujemy:
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
– stabilne warunki zatrudnienia
– możliwość podnoszenia kwalifikacji
– niezbędne narzędzia pracy