Opis stanowiska:
Naszym klientem jest spółka specjalizująca się w projektowanie, wykonawstwie oraz serwisie instalacji HVAC. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kierownik Serwisu
*miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
- Bieżące zarządzanie pracą serwisu.
- Nadzór nad jakością, bezpieczeństwem oraz terminowością prowadzonych prac w zakresie instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.
- Odpowiedzialność za pozyskiwanie kontraktów serwisowych.
- Rekrutacja, coaching oraz wsparcie techniczne dla zespołu.

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne w zakresie chłodnictwa, budowy maszyn lub pokrewne.
- Prawo jazdy kat. B.
- Kilkuletnie doświadczenie w koordynowaniu zespołu serwisu.
- Doświadczenie w sprzedaży usług serwisowych.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o długoletnim stażu rynkowym.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: rekrutacja@dth-selection.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.