Opis stanowiska:
KDM INSTALACJE Sp. z o.o. jest firmą działającą głównie w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Oferujemy projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługę serwisową (gwarancyjną i pogwarancyjną) instalacji sanitarnych.
Obecnie poszukujemy KIEROWNIKA ROBÓT SANITARNYCH
Opis stanowiska;
- Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
- Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
- Koordynacja prac na budowie
- Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
- Sporządzanie kalkulacji kosztowych
- Analiza dokumentacji technicznej
- Przygotowanie dokumentacji projektowej i powykonawczej

Wymagania:
Wymagania :
-Minimum 3 letnie doświadczenie na budowie
-Ukończone studia wyższe kierunkowe
-Prawo jazdy kat.B.
-Znajomość AUTOCAD, NORMA
-Mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci i inst. sanitarnych
-Umiejętność skoordynowania zespołu
- Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
-Dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość
- Dobra organizacja pracy własnej i zespołu
- Komunikatywność, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

Oferujemy:
Oferujemy :
-Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole
-Dużą samodzielność planowania pracy
-Niezbędne narzędzia pracy
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit.

Oferty prosimy przesyłać na adres; j.reginis@kdminstalacje.pl