Opis stanowiska:
Naszym klientem jest spółka specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kierownik Robót Sanitarnych
(miejsce pracy: Trójmiasto)

Zakres obowiązków:
• Pełnienie funkcji Kierownika Robót w zakresie robót sanitarnych w ramach realizowanych przez spółkę projektów budowlanych.
• Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót sanitarnych zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją projektu.
• Organizowanie oraz nadzorowanie pracy firm podwykonawczych zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.
• Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej.
• Weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej.
• Prowadzenie dokumentacji budowy.
• Sporządzanie harmonogramów robót.
• Realizacja założonych budżetów.

Wymagania:
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
• Wykształcenie wyższe, techniczne.
• Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót.
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
• Dotrzymywanie terminów, nadzór nad zachowaniem jakości prowadzonych prac.
• Dyspozycyjność – gotowość do pracy w delegacjach.
• Znajomość branży budowlanej pod kątem systemów sanitarnych.
• Samodzielność w działaniu, nastawienie na realizację celów.
• Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót.
• Umiejętność obsługi programu AutoCAD.
• Umiejętność obsługi programu MS Project.
• Dobra znajomość MS Office.
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie.
• Dużą samodzielność.
• Udział w ciekawych projektach inżynieryjnych.
• Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl