Opis stanowiska:
Naszym klientem jest spółka specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie oraz serwisie instalacji HVAC. Jest to firma z długoletnia tradycją rynkową. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kierownik Robót Sanitarnych

Zakres obowiązków:
- Kierowanie przebiegiem i jakością prac na obiekcie (własna załoga, brygada, podwykonawcy) na prowadzonych przez firmę realizacjach.
- Nadzór nad terminowością prac.
- Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz jakościową prowadzonych prac.
- Prowadzenie dokumentacji budowy.
- Utrzymywanie stałego kontaktu z inwestorem.
- Współpraca z kierownikami projektu, kierownikami budów, brygadzistami, podwykonawcami.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, techniczne.
- Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych.
- Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, dotrzymywania terminów, jakości prowadzonych prac.
- Mobilność (budowy mogą być prowadzone w obszarze całej Polski).
- Znajomość branży budowlanej w zakresie instalacji systemów sanitarnych.
- Prawo jazdy kat. B.
- Dobra znajomość programów MS Office.

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie.
- Wszelkie narzędzia pracy.
- Stabilne zatrudnienie.

Zapraszamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@dth-selection.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.