Opis stanowiska:
Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu dokumentację techniczną, harmonogramy
oraz normy jakości przy współpracy z kierownikiem danego projektu,
Koordynację robót w zakresie instalacji wysokociśnieniowej mgły wodnej
Analizę i optymalizację projektów wykonawczych

Wymagania:
Uprawnienia budowlane sanitarne do kierowania robotami bez ograniczeń
Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Wiedza z zakresu przygotowania i realizacji inwestycji
Znajomość przepisów prawa budowlanego
Dyspozycyjność
Umiejętności organizacji pracy
Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
Znajomość obsługi pakietu MS Office i AutoCAD,
Samodzielności i inicjatywy, umiejętności pracy w zespole,
Chęć podjęcia pracy na terenie całej Polski

Oferujemy:
Stała umowa o pracę
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce i na rynkach międzynarodowych
Możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia
Możliwość udziału w ciekawych projektach na terenie Polski