Opis stanowiska:
- przygotowanie, realizacja i rozliczenie zleconych prac,
- organizacja pracy i rozliczenie robót budowlanych,
- prowadzenie dokumentacji budowlanej,
- znajomość realizowanej dokumentacji technicznej,
- współudział w opracowaniu harmonogramu budowy,
- sporządzanie zestawień kosztów robocizny,
- sporządzanie sprawozdań z wykonania i zaawansowania robót,
- opracowanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych.

BRANŻA – WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, OGRZEWNICTWO

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Udokumentowane doświadczenie, mile widziane uprawnienia budowlane,
• Biegła znajomość programów AUTOCAD, MS Office,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
• Komunikatywność,
• Dyspozycyjność,
• Samodzielność,
• Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
• Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym , dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
• Umowę o pracę,
• Możliwość rozwoju osobistego,
• Dobre wynagrodzenie - adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
• Niezbędne narzędzia pracy, samodzielność przy realizacji zadań,
• Przyjazną atmosferę pracy.