Opis stanowiska:
• Organizowanie i koordynacja prac na budowie – organizacja pracy poszczególnych ekip (własnych i podwykonawców), zabezpieczenie odbiorów materiałów, nadzór pracy sprzętu
• Nadzór nad realizacją robót
• Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP
• Monitoring kosztów budowy
• Raportowanie realizacji robót
• Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy
• Dokonywanie obmiarów powykonawczych robót
• Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach
• Dbałość o wizerunek firmy oraz budowanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
• Doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy / robót
• Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
• Umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi
• Prawo jazdy kat. B
• Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office
• Umiejętność kosztorysowania (mile widziana)
• Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu, komunikatywność

Oferujemy:
• Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym , dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
• Umowę o pracę,
• Możliwość rozwoju osobistego,
• Dobre wynagrodzenie - adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
• Niezbędne narzędzia pracy
• samodzielność przy realizacji zadań,
• Przyjazną atmosferę pracy.