Opis stanowiska:
- odpowiedzialność za rozwój sprzedaży central wentylacyjnych KOMFOVENT, jak również pozostałych marek i
produktów firmy VENTIA w zakresie podległego regionu (Warszawa oraz woj. Mazowieckie),
- współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów,
- współpraca i wsparcie techniczne projektantów oraz biur projektowych HVAC,
- przygotowywanie ofert technicznych i dobór produktów,
- doradztwo techniczne,
- koordynowanie procesów inwestycyjnych w zakresie produktów HVAC na podległym regionie.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,
- doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych będzie dodatkowym atutem,
- znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowymatutem,
- zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję (bez górnego limitu) uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży,
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
- dobrą atmosferę oraz warunki pracy,
- niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
- prywatny pakiet medyczny.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl